Szegedi Borfesztival – Weinfest Szeged 2018

Das XXIII. Weinfestival in Szeged findet vom 18. bis 27. Mai 2018 statt.
10 Tage, 10 Plätze! 150 Winzer werden guten Wein und gutes Essen anbieten.
Auch ein umfangreiches kulturelles Programm wird die Besucher wieder auf dem Széchenyi tér in der Stadtmitte erwarten.
Május 18. péntek
19:00 Megnyitó
20:00 Rácz Gergő
21:00 Dollár Boys

Május 19. szombat
17:00 Kónya Kriszta és Cseh Antal musical műsora: Csak szerelem kell és kész
18:30 Zoltán Vadnay guitar drifting
20:30: Party art’ok

Május 20. vasárnap
17:00: Almási Enikő
18:30 Collection Duo
19:30 Radics Gigi akusztikus trió
21:00 : Bara Party

Május 21. hétfő
17:00: Harmonika Klub
18:30 Mystery Stramp
20:30 Varga Rudi és bandája

Május 22. kedd
16:30 Carlo Band
18:00 Borverseny eredményhirdetés
19:00 Pál Dénes műsora
20:00 Charge Zenekar
21:00 Bulivonat Várkonyi Tibivel

Május 23. szerda
17:00 Maya ‘n’ Peti
18:30 Members Rockabily
20:00 Black Five

Május 24. csütörtök
17:00 Kontra Leila operett műsora
18:30 Rárósi Emese
20:00: Kamarás Iván est
21:00 Volvox

Május 25. péntek
17:00 Belmondo
19:00 Swing Business Band Bp
21:00 Colorado Country Band

Május 26. szombat
17:00 Heinz Gábor „Biga”
18:00 Huckleberry Guys
19:30 Kazai Ági Voice of World
21:00 Party Time Band

Május 27. vasárnap
17:00 Vigh Projekt
19:00: Florist
21:00 :Villa Negra Best of

Pingvin Patika színpad, Széchenyi tér

Május 18. péntek
19:30 Kocsis Tibor
20:30 Docpiano Band

Május 19. szombat
17:00 Transformation zenekar feat. Pozsár Eszter
19:00 Tolvai Renáta
20:30 Útközband Zenekar

Május 20. vasárnap
17:00 Loungemelody
19:00 Showgirls trió
21:00 Show me

Május 21. hétfő
17:00 Kiszely Zoltán és Merényi Nikolette operett műsora
19:00 Kökény Attila
20:30 Gera fivérek

Május 22. kedd
17:00 Szegedi Harmonika Egyesület
18:30 Blaho Attila zongoraművész előadása
19:30 Őrtorony Blues Band
21:00 Szeged Life koncert

Május 23. szerda
17:00 Dugonics András Piarista Gimnázium népzenei műsora
18:30 Blues Bell
19:30 Vivat Baccus
21:00 Oláh Csaba és Barátai

Május 24. csütörtök
17:00 Palatka swing
19:00 5309 Trió
20:30 Jaffa Trió

Május 25. péntek
17:00 Huszár Gergő gitárművész kiskoncert
19:00 Elsa Walle (kuba) és Winand Gábor
20:30 Coco Bongo zenekar koncertje

Május 26. szombat
17:30 Rambling Blues koncert
19:00 Groovies zenekar
21:00 Green Six

Május 27. vasárnap
17:00 Harmonika klub koncert
19:00 Éliás Jr. Trió koncert
21:00 Kaszinó zenekar koncert

EPAM színpad, Széchenyi tér

Május 18. péntek
20:00 Raffai Vivien és a Party Dance
22:00 Dj Krizs: RnB Funky

Május 19. szombat
18:00-20:00 Dr. Nagy Péter és barátai
22:00 Peterslounge : Chill out

Május 20. vasárnap
18:00 Sárkánykönny
20:00: Kravaiar
22:00 Dj. Emix: Best of 2000-2010

Május 21. hétfő
18:00 Meszecsinka Duó
20:00 Dj Second Face
22:00: Dj. Russianbeat: Sláger Party

Május 22. kedd
18:00 Jazzybear
20:00: Jazz Times
22:00: Dj. Krizs: Poplounge

Május 23. szerda
20:00 Szerb táncház a Bánáttal
22:00: Dj Ledenyák Ákos: Sláger Party

Május 24. csütörtök
18:00 The Garde zenekar
20:00: Vacsora Zsuzsival
22:00: Jamaican Vibes: reggie

Május 25. Péntek
18:00 Péter és Én
20:00 Balkáni táncház T’Rakija zenekarral
22:00: Dj Emix: Funky

Május 26. szombat
18:00 Crazy Band
20:00 Brass on the roads
22:00: Peterslounge: Chill out

Május 27. vasárnap
18:00 Molnár Orsi
20:00 Maja and Peti
22:00: Dj Krizs: Rocky, Retro buli

Sever Étterem Színpad, Klauzál tér

Május 18. Péntek
16:00 Huckleberry Guys
18:00 Cserenyec Dóra klasszikus gitárkoncert
20:00 Zűrös banda koncert

Május 19. szombat
16:00 Peter and Pan
17:00 Premier Alapfokú Művészeti Iskola show time műsora
19:00 Animal Cannibals műsora
20:30 Pumpkins Trió

Május 20. vasárnap
16:00: Martin Mits
17:30 Haraszti Ádám Project
20:00 BLUES B.R.OTHERS SHOW

Május 21. hétfő
16:00 Smoothie Soul koncert
17:30 Molnár Gyula és vendégei
20:00 30 éves Smink együttes koncertje

Május 22. kedd
16:00 Transform Projekt
18:00 Music and Volkova
20:00 Gang Band koncert

Május 23. szerda
16:00 Kocsis Eszter
17:00 Sándorfalvi Térségi Alapfokú Művészeti Iskola növedékeinek koncertje
18:30 Bornai Tibor és a Komoly Férfiak
20:00 Luigi égi hangok koncert

Május 24. csütörtök
16:00 Dudellow koncert
17:00 Jackdanimalz koncert
18:30 Pappes Béla Jazz Quartett
20:00 Tha Shudras Akusztik

Május 25. péntek
15:00 Maja Soul koncert
17:00 Eklektik koncert
18:00 Turku Jazz Band
20:00 Szűcs Gabi & Stereo Swing

Május 26. szombat
10:00 Polgár Gyula Trió
12:30 Sándorfalvi Citera Zenekar
14:30 Szegedi Konzervatórium bemutatója
16:00 Noisey hakkoer zajhekkeklők
18:00 Elektrons zenekar, Jazzarosa koncert
20:00 Peppertea koncert (UK) Közreműködik a Juniolds zenekar

Május 27. vasárnap
10:00 Dallama és Csúsziki koncert (gyerekkoncert)
12:00 Wake up little suite
14:30 Madarász Ráhel
16:00 Kalungu ütőegyüttes
17:00 Swat gitáregyüttes
18:00 Synema zenekar
19:30 Nagy Ádám and his friends
21:00 Rozsdamaró népzenekar

Árkád Szeged Színpad, Dugonics tér

Május 18. péntek
16:00 Jazz tanszék növendékek koncert
17:00 Premier Művészeti Iskola zenetagozat koncert
19:00 Bolgár táncház a Balkán Táncegyüttessel és a Balkán Quartettel

Május 19. szombat
10:00 Kövér Béla Bábszínház műsora
11:00 Irish dance club
14:00 Tiszavirág néptáncegyüttes
15:00 Mesecsokor
16:00 Nemzetiségi Gálaműsor – bolgár műsorszám (tánccsoport)
– német műsor (énekkar)
– – ukrán műsor (énekkar és egy tánccsoport Kijevből)
– örmény műsor (Zenész)
– Görög műsor (énekkar, tánccsoportok)
– Cigány műsor (zene és vers)
– szerb műsor (tánccsoport)
20:00 Pendergő zenekar

Május 20. vasárnap
11:00 Zeninjam koncert
14:00 Not the bees (nem méhek)
15:00 Délikert táncegyüttes
16:00 Guiro ütőegyüttes koncertje
18:00 Hangácsi Márton
20:00 Táncház a Bánát Szerb Táncegyüttessel

Május 21. hétfő
16:00 Vántus István zeneművészeti
18:00 Máskép világzenei koncert
20:00 Rumba Gitana

Május 22. kedd
16:00 Premier művészeti iskola tánc tagozatának műsora
18:00 Korinda zenekar
20:00 Stabil Frazír

Május 23. szerda
16:00 Premier művészeti iskola
18:00 Fehérvári László piano műsora
20:00 Kvarcos Bakelit

Május 24. csütörtök
16:00 Dugonics András Piarista Gimnázium és AMI népzenei tanszakai és Kamarazenei Műhely
17:00 Bereczky Szilvia sanzonok
18:00 Molnár Orsi
20:00 Good Company

Május 25. péntek
16:00 Pasenko Bohóc
17:00 Storyville Jazz Band
18:30 Berecz András mesemondó
20:00 Stoni Blues Band
Május 26. szombat
12:00 Szegedi Konzervatórium rézfúvós műsor
13:00 Turkui konzervatórium műsora
14:00 Alkalmi járat (zenei rögtönzéesek)
15:00 Royal Balett
16:00 Csongrádi Múzsa Művészeti Egyesület műsora
18:00 Mentés Másként zenekar népzenei műsora
20:00 Görög táncház

Május 27. vasárnap
10:00 Csiga duó koncert
12:00 Premier Iskola bemutatója
13:00 Etka jóga
14:00 Tánctér
17:00 Molnár Dixieland Band koncertje
19:00 Csongrádi Múzsa egyesület műsora
20:00 Szerb táncház

Dóm Téri Kavalkád

Május. 25. péntek
16:00 Jack Canon Blues Band
20:00 Charlie és Malek Andrea koncertje közreműködik az Abrakazabra

Május 26. szombat
10:00 Coda Nostra Big Band
13:00 Brass on the road
15:00 König szalonzenekar
17:00 Deák Big Band
19:30 Ocho Macho

Május 27. vasárnap
15:00 Musica Antiqua Hévíz (barokk zene)
16:30 Happy Dixieland Band Hévíz
19:00 Rúzsa Magdi